پرچم خودت رو بساز!

سفارش چاپ پرچم به صورت آنلاین

برای سفارش چاپ پرچم به صورت آنلاین و ارسال سریع، نوع پرچم را انتخاب کنید:

همه چیز درباره چاپ پرچم : روش های چاپ، قیمت و ...

یکی از فواید چاپ پرچم های تبلیغاتی ، قابلیت دید بالای آنهاست. چاپ پرچم با استفاده از ابزارهای متنوع و همه کاره تولید می شود که در اندازه ها و طرح های متنوعی (مانند بادبان ، بنر و پرچم های ساحلی) در دسترس هستند. با استفاده از امکان چاپ پرچم سفارشی و اختصاصی در دنیای پرچم می توانید متناسب با نیازتان پرچم مورد نظر خود را چاپ و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

اگر به یک سفر طولانی می روید ، با چاپ پرچم اختصاصی خود می توانید علاوه بر سرگرم کردن خود توجه دیگران را نیز به خود جلب کنید!! بنابراین ، با شخصی کردن یک پرچم چاپ شده با آرم ، رنگ های پر جنب و جوش ، طرح ها یا تصاویر قابل توجه ، یادآور وقایع یا موارد خاصی باشید. پرچم های خلاقانه مستقیماً اطلاعات مهمی را به دست مخاطبین مورد نظر شما می رسانند و اطمینان می دهند که دیگران مارک شما را با یک طرح خاص به یاد بیاورند. به شغل خود کمک کنید تا در منطقه شما به یاد ماندنی باشد.

پرچم های مختلف از جمله تبلیغاتی قابل حمل هستند و حتی می توانند در یک کیف حمل مناسب قرار بگیرند ، که این به سود شما خواهد بود چرا که می توانید همه جا از آن ها به نفع خودتان استفاده کنید.

چاپ پرچم سفارشی دوام بسیار بالایی خواهد داشت ، چرا که پرچم های دنیای پرچم از مواد مقاوم در برابر آب و هوا ساخته شده اند تا مجبور نباشید بلافاصله پرچم جدیدی خریداری کنید.(خرید پرچم)

بازاریابی و تبلیغات خود را با پرچم های سفارشی به سطح جدیدی برسانید.

سعی دارید تا در یک محوطه شلوغ یا در یک رویداد شلوغ تجاری شرکت کنید ؟ چاپ پرچم های سفارشی با طراحی حرفه ای ، روشی آزمایش شده برای کاهش سر و صداها یا دیده شدن از میان جمعیت است. پرچم های تبلیغاتی دو کار را به طور همزمان انجام می دهند: اول ، آنها به عنوان ابزارهای نظارتی عملی استفاده می شوند که به جلب توجه به مشاغل تجاری ، نمایش غرفه یا چادرهای رویداد کمک می کنند. همچنین به شما فرصتی برای بازاریابی می دهند تا با برند خود را بسازید. می توانید نام تجاری ، آرم خود را به با رنگ های مختلفی به عابران ، ترافیک و وسایل نقلیه و افراد دیگر نشان دهید. به همین دلیل ما می توانیم پرچم های تبلیغاتی کاملاً سفارشی و مقاوم در برابر آب و هوا را ایجاد کنیم که برای تجارت بی نظیر و نیازهای تبلیغاتی خاص شما را برطرف می کند.

انواع پرچم در وبسایت دنیای پرچم

چاپ پرچم رومیزی

اگر می خواهید که اقتدار شرکت، سازمان، گروه و یا کشور خود را به همگان نشان دهید می‌توانید از پرچم های رومیزی برای این منظور استفاده نمایید. البته قرار دادن پرچم های رومیزی بر روی میز های سالن های همایش و مراسمات یک درخشش خاص را به این گونه مراسم ها القا کرده و حس اعتماد بالایی را در افرادی که قرار است به شما اعتماد کنند ایجاد می نماید. قرار دادن پرچم با لوگو شرکت مربوطه بر روی میز یک زیبایی خاصی را به محیط کاری شما القا خواهد کرد. از پارچه های متفاوتی می توان برای چاپ کردن طرح های مورد نظر بر روی پرچم رومیزی استفاده کرد اما معمولاً از پارچه های ساتن مات و یا براق برای چاپ پرچم این منظور استفاده می شود. دیدن پرچم واحد مربوطه به طور ناخودآگاه در افراد آن اقتدار و بزرگی شرکت را انعکاس می کند. برای اقتدار بخشیدن به کسب و کارتان بهتر است که در مکان‌های عمومی و نمایشگاه ها از چاپ کردن برند و لوگو بر روی پرچم حتما استفاده نمایید. پس از تولید پرچم های رومیزی می توان آنها را بر روی پایه های سنگی و یا پایه های فلزی قرارداد. چاپ لوگو بر روی ساتن مات رنگ ها را کاملاً شفاف و زیبا نشان می‌دهد پرچم رومیزی باید در ابعاد خاصی چاپ گردد معمولاً پرچم ها را در اندازه ۲۰ در ۳۰ سانتی متر تولید می نمایند. شما می توانید لوگو خود را هم به صورت یک رو و هم به صورت دو رو بر روی پرچم چاپ نمایید. روش جدیدی که برای چاپ کردن پرچم رومیزی مورد استفاده شرکت های مختلف از جمله دنیای پرچم قرار گرفته است چاپ به صورت لیزری می باشد.

چاپ پرچم رومیزی

167,000 تومان235,000 تومان
در یک جمله اگر می خواهید که اقتدار و اعتبار شرکت، سازمان، گروه و یا کشور خود را به صورت غیر مستقیم به بیننده القا کنید می‌توانید از پرچم های رومیزی برای این منظور استفاده نمایید.
انتخاب گزینه ها

چاپ پرچم تشریفات

نوع دیگری از پرچم که از آن می توانید در مراسمات و همایش های بزرگ استفاده نمایید پرچم تشریفات است. این مدل پرچم دارای ریشه است و در ابعاد بسیار بزرگ طراحی می گردد که بر روی پایه های عمودی قرار می گیرند. معمولاً این مدل پرچم ها را بر روی ساتن مات آمریکایی چاپ می نمایند تا جلوه بیشتری داشته باشد. ابعادی که برای این پرچم در نظر گرفته می‌شود معمولاً یک و نیم متر در ۹۰ سانتی متر است. از پرچم های تشریفات در محیط های داخلی شرکت و محیط های نمایشگاهی که عموم در آن رفت و آمد می نمایند استفاده می کنند. معمولاً از پایه‌هایی با قد ۲ متر و جنس چدنی برای ساخت پرچم های تشریفات بهره می برند. پرچم های تشریفات را به صورت لمینت نیز چاپ می نمایند که از زیباترین پرچم های موجود است. بعلاوه از پرکاربردترین پرچم هایی است که کشورهای مختلف برای اجلاس های گوناگون که نیازمند تشریفات بسیار می باشند از این مدل بهره می برند. پرچم مربوطه را هم با ریشه و هم بدون ریشه در رنگ های مختلف با پشت طلقی چاپ می‌نمایند. علت زیبایی و خوش فرم بودن این پرچم ورق لمینتی است که در پشت آن استفاده می‌شود.

چاپ پرچم تشریفات

690,000 تومان1,600,000 تومان
برای خرید پایه پرچم تشریفات به صورت جداگانه اینجا کلیک کنید پرچم تشریفات دارای ریشه است و در ابعاد بسیار بزرگ طراحی می گردد که بر روی پایه های عمودی قرار می گیرند. معمولاً این مدل پرچم ها را بر روی ساتن مات آمریکایی چاپ می نمایند تا جلوه بیشتری داشته باشد.
انتخاب گزینه ها

چاپ پرچم اهتزاز

این مدل پرچم ها را بر روی پایه های بلند در فضاهای باز مورد استفاده قرار می دهند. جنس پارچه هایی که برای این پرچم ها مورد استفاده قرار می گیرد از ساتن می باشد چرا که پارچه مورد نظر باید دارای مقاومت بسیار زیادی بوده و همچنین خاصیت باد خوری داشته باشد. پرچم های اهتزاز را معمولاً به صورت عمودی و افقی در اندازه های متفاوت می توان چاپ کرد. این پرچم پرمصرف ترین مدلی است که برای نصب در معابر و اماکن شهری و مکان هایی که پرچم نیاز به جابجایی دستی دارد مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید این پرچم را هم به صورت یک رو هم به صورت دو رو برای نیاز خود چاپ نمایید. از آنجایی که این پرچم برای اهتزاز مورد استفاده قرار می‌گیرد باید از قبل در محل مورد نظر یک میله برای نصب آن آماده نمایید دنیای پرچم به شما پرچمی با کیفیت رنگ بالا و پارچه ای محکم را ارائه خواهد داد.

چاپ پرچم ساحلی

از مدرن ترین و زیبا ترین راه ها برای تبلیغات فروشگاه و یا مراکز خدماتی پرچم ساحلی می باشد. پرچم های ساحلی باعث می گردند تا شما از رقبای خود پیشی بگیرید و بهتر در دید مشتری ظاهر شوید. در بسیاری از مکان‌ها مانند سالن‌های نمایش، سینماها، نمایشگاه و همایش، آرایشگاه های مردانه و زنانه، مراکز علمی، مجتمع‌های رفاهی، گردشگری، مراکز تجاری، سالن تشریفات و تالار ها به راحتی قابل استفاده هستند چرا که دارای طرح و رنگ بسیار بالا، قیمت مناسب و حمل آسان هستند. برای اولین بار در اروپا، آمریکا و آسیای شرق این روش دیده شد و هم اکنون در سراسر دنیا از جمله ایران بسیار پرکاربرد است. معمولاً این پرچم را از پارچه هایی با جنس راشل یا فلامنت مخصوص تولید می نمایند و ابعاد برای این پرچم معمولاً به دو صورت ۲۵۰ سانت در ۶۰ سانتی متر و یا ۳۰۰ سانت در ۶۵ سانتی متر می باشد.

چاپ پرچم ساحلی

850,000 تومان
دنیای پرچم برای تولید پرچم های ساحلی خود از پارچه فلامنت ترک کوتین شده استفاده میکند. این پارچه استاندارد جهانی برای پرچم های ساحلی است و بهترین جنس برای این نوع پرچم ها می باشد.
انتخاب گزینه ها

چاپ پرچم یادبود

معمولاً در مراسمات و همایش ها برای انجام تبلیغات و معرفی یک سازمان یا نهاد به دیگران از پرچم های یادبود رومیزی بهره می برند. پرچم های یادبود معمولاً به شکل مثلث، مستطیل و هلالی تولید می گردند. به علاوه انجام تبلیغات شما را در ذهن مخاطب ماندگار خواهد کرد و یک دوستی و همبستگی میان شما و طرف مقابل برقرار می نماید. این مدل پرچم را هم به صورت ریشه دار و هم بدون ریشه با استفاده از پارچه های مخمل و ساتن طراحی و تولید می نمایند و در تمامی رنگ ها قابلیت اجرا دارد. شما می توانید پرچم های یادبود را بر لوگوی مخصوص سازمان خود هم به همراه پایه و هم بدون پایه از دنیای پرچم تهیه نمایید. این مدل بیشتر برای ایجاد روابط دوستانه بین دو کشور مورد استفاده قرار می گیرد. به علاوه شما قطعاً بارها مسابقات فوتبال و تلویزیون تماشا کرده‌اید و مشاهده می کنید که در ابتدای بازی دو تیم پرچم یادبودی از تیم خود را به تیم حریف تقدیم می نماید که این امر باعث ایجاد حس همبستگی در میان ورزشکاران خواهد شد.

قبل از چاپ پرچم های سفارشی

به این موارد توجه کنید:

آیا به قطب های پرچم و پایه احتیاج دارید؟

اگر تازه با پرچم ها آشنا شده اید ، توصیه می کنیم به گزینه های مختلف پرچم ها توجه داشته باشید تا یک بسته کامل دریافت کنید. این مجموعه می تواند شامل پارچه پرچم شما ، یک قطب آلومینیومی و فایبرگلاس ، یک پایه چوب فولادی و یک کیسه برای حمل و نقل آسان باشد. اگر قبلاً قطب و پایه دارید ، با سفارش چاپ پرچم از دنیای پرچم می توانید پرچم قدیمی خود را با پرچم های با کیفیت ما جایگزین کنید.

چاپ پرچم شما با اندازه و شکل های مختلف

پرچم های ما به چندین شکل و اندازه مختلف موجود هستند تا بتوانید متناسب با نیازهای خود بهترین پرچم موجود را خریداری کنید. پرچم های پر مانند به دلیل شکل منحصر به فرد (و چشم نواز) یک انتخاب محبوب هستند. پرچم های مستقیم شکل بزرگترین و بیشترین فضا قابل چاپ را ارائه می دهند. و اگر نیاز به پرچمی مقاوم تر از سایر پرچم ها دارید پرچم های فابریکی می توانند نیاز شما را برطرف کنند چرا که در هر نوع آب و هوایی مقاوم هستند. هر کدام از گزینه های مختلف پرچم را که انتخاب کنید ما با بهترین مواد اولیه آن ها را چاپ و در اسرع وقت به شما تحویل می دهیم.

چاپ یک طرفه یا دو طرفه ؟

اگر به پرچم های دو طرفه نیاز داشته باشید ما آن ها را برای شما چاپ خواهیم کرد. پرچم های دو طرفه کاربردهای مختلفی دارند که می توانند از دو طرف نگاه افراد را به خود جلب کنند و البته برای این کار از قطعه فابریک اضافه تر استفاده می شود که کیفیت کار بالاتر خواهد رفت.

بسیاری از طرح های سفارشی دنیای پرچم برای استفاده تجاری به عنوان راهی عالی برای ایجاد علاقه بیشتر به برند خود ، نمایش اطلاعات مفید و جذب مشتریان بیشتر می باشد. از پرچم ها می توان به عنوان یک نمایشگر قابل حمل استفاده کرد ، مانند زمانی که در یک رویداد تجاری ، نمایشگاه ، نمایشگاه تجاری شرکت می کنید یا می توانند یک ساختار دائمی در محل کار شما باشند. همه پرچم های دنیای پرچم با بهترین کیفیت چاپ و ساخته می شوند از پرچم مقاوم دو طرفه گرفته تا پرچم های قابل حمل برای تجارت شما.

ما می توانیم برای رویدادهای تجاری ، پرچم های تبلیغاتی مهیج مانند مارکهای منحصر به فرد شما را ، با مواد اولیه مرغوب ایجاد و چاپ کنیم ، که می توان آن ها را به هر مکانی جابجا کرد و حتی قطب های مخصوص پرچم را برای نمایش پرچم های جدید شما ایجاد کرد. یک پرچم سفارشی به شما امکان می دهد تا با روشی ساده و در عین حال مؤثر و مفید به اهداف تجاری خود دست پیدا کنید و به عبارتی دیگر تجارت و کسب و کار خود را رونق دهید.

نکته جالب در مورد سفارشی سازی پرچم های شما توسط تیم ما این است که شما می توانید یک سبک و طراحی کاملاً منحصر به فرد ایجاد کنید که در واقع با نام تجاری ، خلقیات و شغل شما سازگار باشد. ما گزینه هایی را برای ویژگی های مختلف طراحی در اختیار شما قرار می دهیم ، جنبه هایی از قبیل انتخاب مواد ، سبک قطب پرچم و دوام متناسب با بودجه و نیازهای شما. برای شروع طراحی و چاپ پرچم سفارشی ایده آل خود ، کافی است با مشاوران دنیای پرچم تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

چاپ پرچم یک فرآیند است که در آن مستقیما رنگ به داخل پارچه نفوذ کرده و برند و لوگو شما را در مرکز دید دیگران قرار دهد. شما با استفاده از این روش می توانید با پرداخت هزینه کم یک طرح بسیار جذاب و منحصر به فرد را از از برند، سازمان، گروه وکشور خود به نمایش بگذارید. نصب پرچم بهترین روش برای جلب توجه افراد دیگر به برند و یا لوگوی شماست اگرچه که در موارد دیگری مانند اعلام یک رویداد مهم نیز از پرچم بهره می‌برند. از پرچم ها می توان در مکان های مختلفی مانند خیابان ها، شرکت ها، تشریفات، مراسمات و یا حتی روی میز کارمندان بهره برد. در واقع قرارگیری پرچم در یک جای درست و مناسب یک ترفند عالی برای معرفی برند و یا لوگوی شما به دیگران است. شرکت دنیای پرچم با چاپ پرچم رومیزی، تشریفات، یادبود، ساحلی و اهتزاز به شما در امر معرفی خودتان به دیگران به بهترین شکل ممکن کمک می نماید. بهتر است بگوییم در واقع همانطور که پرچم کشور هویت هر ملتی را به دیگر کشورها نمایش می‌دهد پرچم هر سازمان و یا گروه نیز هویت افراد آن واحد را به دیگر همتایان آنها نشان می دهد. شما حتی می توانید با دادن پرچم منحصر به فرد خودتان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به دیگر نهادها واحد خود را به آنها معرفی نمایید. دنیای پرچم با بهره گیری از بهترین و به روز ترین دستگاه ها برای چاپ انواع پرچم می تواند محصول مورد نظر را با بهترین کیفیت در اسرع وقت به شما تحویل دهد.

چاپ پرچم برای نهادها چه کارایی دارد

همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم می‌توانیم از پرچم به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و یک تکنیک موثر برای ایجاد هویت برند سازمانی و شناخت سازمان توسط افراد دیگر برای برندسازی بهره ببریم. همچنین مدیران سازمان ها و کارخانجات می‌توانند با سفارش پرچم های رومیزی برای میز خود و کارمندان هم باعث معرفی واحد مربوطه گردند و هم باعث ایجاد یک هویت درون سازمانی برای ایجاد همبستگی بین افراد شوند. پرچم یک نماد از واحد ما است که بیان کننده کسب و کار و یا فعالیت واحد مربوطه می باشد و این نماد می‌تواند توجه بسیاری از بازدیدکنندگان و یا سایر رقبای ما را به خودمان جلب نماید.

پرچم خودت رو بساز!

سفارش چاپ پرچم به صورت آنلاین

برای سفارش چاپ پرچم به صورت آنلاین و ارسال سریع، نوع پرچم را انتخاب کنید:

انواع روش های چاپ پرچم

بهره گیری از قالب های برجسته

با توجه به گذشته امروزه از این روش کمتر استفاده می شود چرا که این روش سنتی بوده امروزه روش های مدرن برای چاپ اختراع شده است. در این روش سطوح مورد نظر را کنده کاری کرده تا طرح های برجسته بدست بیاید سپس آنها را به رنگ آغشته کرده و از این وسیله برای چاپ استفاده می‌نمایند. این راهکار یک روش سریع محسوب می شود اما ایراداتی مانند نامنظم بودن طرح به دست آمده را دارا است.

چاپ به روش استنسیل

در اینجا از شابلون های که از جنس پلاستیک یا فلزات شکل پذیر طراحی شده اند استفاده می کنند این روش هم دارای معایبی مانند استفاده از قالب های برجسته می باشد و امروزه کمتر از آن استفاده می کنند.

چاپ به روش حرارتی

این مدل از چاپ پرچم که به آن سابلیمیشن نیز گفته می شود از بهترین روش ها برای چاپ انواع پرچم است به طور گسترده از آن برای چاپ کردن طرح های مختلف بهره می برند. همانگونه که از نام آن معلوم است در اینجا ابتدا از حرارت بهره می‌برند به این صورت که برای آنکه طرح اولیه را از کاغذ طراحی شده به پارچه مورد نظر منتقل کنند به کاغذ حرارت می دهند. اساس کار این روش بر پایه تصعید رنگ است کیفیت و ماندگاری رنگ و طرح بر روی پرچم در این روش بیشتر از سایر روش ها است به همین دلیل می باشد که از آن به طور گسترده ای در شرایط مختلف برای چاپ استفاده می کنند. به این روش البته چاپ دیجیتال نیز گفته می شود طراحان با بهره گیری از نرم افزارهای کامپیوتری طرح و لوگوی مورد نظر خود را طراحی کرده و سپس آن را بر روی پارچه چاپ می نمایند. دقتی که در این روش وجود دارد توجه بسیاری از شرکت ها و ارگان ها را به خود جلب کرده است در روش مربوطه به هیچ وجه رنگ ها با یکدیگر ادغام نشده و هیچ محدودیتی برای چاپ وجود ندارد.

چاپ به روش سیلک اسکرین

در این مورد چاپ از شابلون های پارچه ای بهره می برند به این صورت که از پارچه های توری که در برابر عبور رنگ نفوذ پذیر هستند برای ساخت این شابلون ها استفاده می کنند. پس از آن که طرح اولیه را بر روی شابلون های پارچه ای انجام دادن دیگر قسمت‌هایی که نباید رنگ از آنها عبور کند را به وسیله یک سری مواد مسدود کننده می پوشانند. حال قالبی که به دست آمده برای چاپ آماده است این روش نیز دارای ایراداتی است چرا که اگر طرح انتخابی بسیار پیچیده باشد ساخت شابلون ها بسیار طول میکشد.

مراحل تولید و چاپ

انتخاب پارچه

اولین گام برای تهیه و چاپ انواع پرچم انتخاب پارچه مناسب می باشد چراکه پارچه ها دارای کیفیت و بافتی کاملا متفاوت با یکدیگر هستند و از هر کدام برای اهداف خاصی استفاده می شود. قطعاً جنس پارچه برای پرچم رومیزی با پرچم اهتزاز کاملاً متفاوت است چرا که پرچم اهتزاز مدت زمان بیشتری را در فضای باز می باشد. هرچند که باید پارچه‌ای که برای تمامی پرچم ها انتخاب می شود به راحتی قابل شستشو باشد. اما این نکته بدیهی است که یک پرچم اهتزاز در فضای باز بوده پس باید پارچه ای برای آن انتخاب کنیم که از ضخامت خاصی برخوردار باشد.

نوع چاپ

در ابتدا در این مرحله به تعیین برش پارچه، نوع چاپ و ابعاد آن می پردازیم در واقع مراحل اصلی چاپ پرچم به این مرحله بستگی دارد. معمولا از دو روش سنتی و نوین برای اینک ار بهره می برند روش های سنتی از آنجایی که با سرعت کم و کیفیت بسیار پایینی همراه هستند دیگر مورد استقبال افراد قرار نمی گیرند. اما روش های نوین مانند چاپ حرارتی دیجیتال سیلک اسکرین به دلیل سرعت و کیفیت بالا بیشتر مورد استقبال هستند. قطعاً که هر دوی این روش ها از نظر هزینه کار، سرعت اجرا، کیفیت پرچم، ابزار و تجهیزات با یکدیگر متفاوت هستند. در نمونه های تولیدی که توسط دنیای پرچم به مشتریان ارائه شده است ثابت شده استفاده از روش های نوین کیفیت چاپ را در مقایسه با روش های سنتی بسیار بالا می برد. معیار برای کیفیت در چاپ توسط عواملی مانند دوام پرچم در برابر عوامل گوناگون، عدم تداخل رنگ‌ های پرچم با یکدیگر و ثبات رنگ های پرچم مشخص می گردد.

پرچم خودت رو بساز!

سفارش چاپ پرچم به صورت آنلاین

برای سفارش چاپ پرچم به صورت آنلاین و ارسال سریع، نوع پرچم را انتخاب کنید:

چاپ پرچم دیجیتالی چه مزایایی دارد؟

کیفیت بالای چاپ

از مهمترین دلایلی که باعث فروش بالای پرچم ها برای تبلیغات و معرفی برندها شده است کیفیت بالای چاپ دیجیتال است. چرا که تمامی تصاویر و عناوین درج شده در پرچم با کیفیت بسیار بالا در رنگ و طراحی چاپ می‌شود. علاوه بر این در چاپ ‌های سنتی شما نمی توانستید طرح های ظریف را بر روی پارچه درج نمایید اما با استفاده از چاپ دیجیتال طرح هایی با نوشته های ریز را نیز می توانید بر روی پارچه تعبیه کنید. درج لوگو بر روی پرچم به همراه چند رنگ مختلف فقط با استفاده از چاپ دیجیتال امکان پذیر است.

سرعت بالا در چاپ

مهم ترین مزیت چاپ های دیجیتالی صرفه جویی در زمان و وقت است که اصلی ترین پارامتر در اجرای مراسمات شما می باشد.

مقاومت بالای چاپ در برابر شرایط مختلف

با توجه به کیفیت بالای چاپ دیجیتالی پرچم شما از کیفیت رنگ زیادی برخوردار است به همین دلیل می توانید آن را در طی سالیان طولانی بدون هیچگونه ایرادی نگه دارید. لازم است اضافه کنیم که این پرچم ها قابل شستشو بوده و در شرایط محیطی مقاومت بسیار بالایی داشته و برای بسیاری از کسب و کارها این ویژگی نکته قوت است.

تنوع بالا در چاپ

شما در چاپ دیجیتال می توانید از انواع مختلفی از پارچه ها استفاده نمایید. در مدل‌های دیگر چاپ که در گذشته بیشتر استفاده میشد ما با محدودیت انتخاب در نوع پارچه مواجه می شدیم.

قیمت و خرید پرچم

در ابتدا برای آنکه اقدام به چاپ پرچم نماییم باید بدانیم که نیاز ما را کدام یک از پرچم های مطرح شده به بهترین شکل بر طرف می نماید. شما باید بررسی نمایید که متناسب با هدفی که دارید کدام نوع پارچه، چه مدل پرچم رومیزی و یا پایه دار و به طور کلی تر کدام مدل پرچم شما را بهتر معرفی می نماید. برای محاسبه قیمت باید در ابتدا بدانیم که کدام یک را انتخاب می کنیم و در چه ابعادی آنها را سفارش می‌دهیم تا در نهایت هزینه کلی را به دست آوریم. بهترین شرکت برای خرید پرچم شرکتی است که نمونه کارهای خود را در معرض دید عموم قرار دهد و از بهترین رنگ ها و پارچه ها برای تولید پرچم استفاده نماید. دنیای پرچم توانسته تاکنون با بهره گیری از بهترین دستگاه ها برای چاپ و بهترین متریال برای تولید پرچم رضایت مشتریان خود را به صورت صد در صدی کسب نماید.

سبد خرید