انواع-پرچم-کدام-است

انواع پرچم کدام است و چگونه می توان با بهترین قیمت خریداری کرد؟

 

بدون شک افراد زیادی وجود دارند که حداقل یک پرچم در خانه خود نگهداری می کنند؛ ممکن است این پرچم، پرچم ایران باشد. اما پرچم تیم های فوتبالی مانند پرچم پرسپولیس و پرچم استقلال نیز در خانه برخی از طرفداران دو آتیشه این تیم ها وجود دارد. بدون شک داشتن و خرید پرچم ایران یا حتی خرید پرچم پرسپولیس و استقلال می تواند حس خوبی به برخی از افراد بدهد.

شما می توانید در مجالس عزا و ماه محرم پرچم مذهبی یا انواع پرچم هیئت و حتی انواع پرچم عزاداری را مشاهده کنید. در سفارت کشور های مختلف نیز می توانید پرچم کشور ها را مشاهده کنید و هنگام میهمانی ها و مراسمات خارجی پرچم تشریفات را ببینید.

در این مقاله قصد داریم درباره انواع پرچم توضیحاتی را ارائه دهیم و به شما بگوییم که چگونه می توانید پرچم را با بهترین قیمت خریداری کنید.

انواع پرچم

به طور کلی در دنیای امروزه پرچم های زیادی وجود دارند اما سه نوع از این پرچم ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و همواره می توان برخی از آن ها را در تلویزیون و مکان های دیگر مشاهده کرد.

پرچم رومیزی

همانطور که از اسم پرچم رومیزی مشخص است، این پرچم ها برای قرار گرفتن بر روی میز مناسب هستند. بدون شک می توانید با مراجعه به یک شرکت، نمونه هایی از پرچم رومیزی با سایز های کوچک مشاهده کنید.

امروزه می توانید انواع پرچم رومیزی با طرح های مختلف مانند پرچم استقلال ، پرچم پرسپولیس ، پرچم ایران و دیگر طرح ها ببینید و از آن لذت ببرید.

استفاده از پایه های سنگی در پرچم رومیزی ، جلوه بسیار زیبایی به این نوع از پرچم ها می دهد و می توان گفت یکی از پر فروش ترین پرچم ها، همین پرچم رومیزی می باشد. دلیل پر فروشی آن نیز زیبایی در طراحی و استفاده از پایه های سنگی بسیار زیبا خواهد بود.

پرچم رومیزی در جنس های مختلف مانند ساتن که یکی از پرفروش ترین پرچم های رومیزی می باشد، لیزری که یکی از مدرن ترین و بروز ترین پرچم های موجود در بین پرچم رومیزی خواهد بود و همچنین یادبود و تی شکل وجود دارد که می توانید در سایت های فروش پرچم به صورت آنلاین و یا مراجعه به پرچم فروشی های سطح شهر، آن ها را مشاهده کنید.

پرچم تشریفات

پرچم تشریفات نیز یکی از معروف ترین انواع پرچم می باشد. پرچم تشریفات به پرچم هایی گفته می شوند که به صورت ایستاده در اتاق و یا دفاتر قرار داده می شود و تقریبا از ارتفاع بالایی برخوردار است.

پرچم تشریفات در جنس های مختلف مانند ساتن، جیر و لیزری در سایت های فروش پرچم به صورت آنلاین و یا مغازه های پرچم فروشی سطح کشور قابل خرید و مشاهده خواهد بود.

پرچم تشریفات جنس ساتن یکی از سنگین ترین پرچم های موجود در ایران می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید در برخی از شرکت ها و کارخانه جات در ایران، این جنس را در قالب پرچم ایران و یا نماد آن شرکت و کارخانه ببینید.

پرچم تشریفات جنس جیر نیز یکی از پر استفاده ترین و پر فروش ترین پرچم ها می باشد که در برخی از مراسمات رسمی بین دو کشور مورد استفاده قرار می گیرد. در برخی از نشست هایی که بین دو کشور انجام می شود، می توانید این جنس پرچم را در قالب پرچم کشور ها مشاهده کنید.

پرچم تشریفات لیزری نیز دیگر جنس پرچم تشریفات می باشد که بستگی به نوع انتخاب فرد می تواند وزنی سنگین یا سبک داشته باشد. استفاده از این نوع پرچم ها به دلیل اینکه استایل بسیار خوبی دارند، می تواند جلوه بسیار زیبایی به اتاق یا دفتر کار شما بدهد. یکی از ویژگی های این جنس پرچم که می تواند وجه تمایز آن با دیگر پرچم ها باشد، نداشتن قابلیت چاپ دو رو می باشد. یعنی شما نمی توانید طرح مد نظر خود را بر روی پرچم تشریفات با جنس لیزری به صورت دو رو چاپ نمایید.

پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز یکی دیگر از انواع پرچم های موجود در ایران می باشد که می توانید آن را در مکان های بزرگ مانند استادیوم یا جشن های بسیار بزرگ و حتی میدان های برخی از شهر ها مشاهده کنید.

سایز این پرچم به دلیل نوع استفاده آن بزرگ می باشد؛ برای مثال شما می توانید در ورزشگاه ها پرچم اهتزاز را با طرح پرچم ایران مشاهده کنید یا برخی از تیم های فوتبال مانند پرچم پرسپولیس و پرچم استقلال از این نوع پرچم استفاده می کنند.

هنگام ماه محرم نیز پرچم عزاداری مربوط به آن به اهتزاز در می آید که از همین نوع پرچم می باشد.

به طور کلی همه پرچم کشور ها که هنگام پیروزی و خواندن سرود ملی آن ها به اهتزاز در می آید، از همین نوع پرچم می باشد و جلوه ای بسیار با شکوه به مراسم می دهد. شما می توانید عظمت و شکوه این پرچم ها را هنگام وزیدن باد و به اهتزاز در آمدن آن ها مشاهده کنید که برای مردم آن کشور بسیار غرور آفرین و دل نشین خواهد بود.

چگونه می توان با بهترین قیمت انواع پرچم را خریداری کرد؟

به طور کلی شما دو راه برای خرید انواع پرچم پیش رو دارید؛ امروزه مغازه های پرچم فروشی در سطح کشور فعالیت می کنند که شما می توانید با مراجعه به این مغازه ها، پرچم مورد نظر خود را خریداری کنید. اما قیمتی که فروشنده های پرچم می گویند، بستگی به جنس، طرح و حتی نوع پرچم دارد. شما نمی توانید بگویید که یک مغازه پرچم فروشی گران فروش است و مغازه دیگر پرچم های خود را ارزان تر از بازار به فروش می رساند.

اما راه دوم که بسیار راحت تر و کاربردی تر می باشد، مراجعه به سایت های فروش پرچم به صورت آنلاین است. امروزه افراد زیادی برای خرید پرچم ایران ، پرچم پرسپولیس ، پرچم استقلال ، پرچم عزاداری ، پرچم هیئت ، پرچم مذهبی ، پرچم کشور ها و دیگر پرچم های موجود در سطح ایران، به این سایت های فروش پرچم به صورت آنلاین مراجعه می کنند و می توانند بعد از بررسی کامل پرچم و مقایسه قیمت های آن ها با سایت های دیگر، اقدام به خرید پرچم مورد نظر خود می کنند.

می توان گفت راه دوم راه آسان تر و البته کم دردسر تری می باشد و دست شما برای انتخاب باز است زیرا می توانید طرح های بسیار بیشتری را مشاهده کنید و قیمت ها را به راحتی بررسی کنید و توضیحات بسیار کامل تری را نسبت به پرچم مورد نظر خود بخوانید.

جمع بندی نهایی

استفاده از یک پرچم می تواند نمای بسیار زیبایی به اتاق کار، مراسم و هر مجلسی که قرار است برگزار کنید بدهد و باعث اعتبار بخشیدن به یک شرکت، کارخانه یا کسب و کار شود.

امروزه اکثر شرکت ها و کارخانه جات، لوگوی خود را بر روی پرچم ها چاپ می کنند و آن را در جایی از شرکت و کارخانه قرار می دهند که قابل مشاهده برای همه کارکنان و مراجعه کنندگان باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *